Kütahya Zinde İzcileri Davutlar Kampına Katıldı

Kütahya Zinde Gençlik ve Spor Kulübü izcileri 18-19 Ekim 2014 tarihlerinde Aydın-Kuşadası Davutlar Gençlik Kampında düzenlenen izci kampına katıldı. Kulübümüzü temsilen 15 izci ve liderin yer aldığı kampta, Aydın, Denizli, İzmir ve Manisa illerinden çok sayıda izci bir araya geldi.

Oluşturulan istasyonlarda izcilere çadır kurma, düğüm, balta-çakı kullanımı, yön bulma gibi izcilikle ilgili teorik ve uygulamalı eğitimler, deneyimli liderlerin katkılarıyla verildi. Kamp programı kapsamında futbol, basketbol, yüzme gibi birçok sportif faaliyet de gerçekleştirildi. Kamp ateşi etrafında oynanan izci oyunları ve söylenen coşkulu marşlarla izcilerin birbirleriyle kaynaşması sağlandı. Mevlana ve M. Akif ekibi olarak iki ekiple kampta temsil edilen kulübümüzün Mevlana ekibi teftiş sonucu kamp 3.sü oldu.

gençlik, genel, spor
4 comments on “Kütahya Zinde İzcileri Davutlar Kampına Katıldı
  1. izcilerimiz oyle canli oyle enejiklerdiki lider olarak izcilerimizin enerjisine yetisemediik katilan izcilerimize cok tesekkur ediyorum :-):-)

  2. Kamp her yönüyle çok güzeldi. Düzenleyen katılan emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Devamını da bekliyoruz nice kamplara katılmak dileği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir