Ufka Yolculuk Ödülleri Sahiplerini Buldu

Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları – 3 adı altında düzenlenen “İdeal İnsan Son Peygamber’in (sas) Hayatı” konulu bilgi yarışmasında Kütahya genelinde dereceye girenlere ödülleri takdim edildi.

Kütahya Zinde Gençlik ve Spor Kulübü’nün organizesiyle Kütahya Belediyesi Eski Kültür Sarayı’nda icra edilen ödül törenine Kur’ân-ı Kerim tilaveti ile başlandı. Kulüp faaliyetleriyle ilgili yapılan bilgilendirme ve “İdeal İnsan (sas)” konulu sinevizyon gösterimlerinin ardından yarışma sponsorlarına fidan kart verilerek desteklerinden dolayı teşekkür edildi.

Programın sonunda yapılan Ödül Töreni ile 1 umre, 7.500 TL para ödülü ve altın ödülleri sahiplerine ulaştırıldı.

Belediye Başkan Yardımcısı Ali İhsan Ertaş ve Kütahya Müftüsü Hacı Yusuf Gül‘ün de katıldığı törende Kütahya genelinde A, B ve C kategorilerinde ilk 10’a girenlere ödülleri takdim edildi.

A Kategorisi Kütahya birincisi Muhammed Ertürk Türkiye Genelinde 17. olurken, C kategorisi Kütahya birincisi Ali Kaçar Türkiye Genelinde 35. oldu. C kategorisinde Kütahya genelinde ilk 10’a girenler arasında Kütahya E-tipi Cezaevinden iki yarışmacı (4. ve 8.) yer aldı.

Yarışmaya katılan, dereceye giren ve bu yarışmanın düzenlenmesine katkıda bulunan tüm gönüllülere Kütahya Zinde Gençlik ve Spor Kulübü olarak teşekkür ediyoruz.

A Kategorisi İlk 10 Sıralaması

1 Gediz Muhammed Ertürk
2 Tavşanlı Berra Şener
3 Tavşanlı Rabia Demirkoparan
4 Simav Elif Nur Balı
5 Merkez Nurefşan Aydogdu
6 Simav Emine Takak
7 Merkez Ahmet Yusuf Avcı
8 Simav Muhlis Kıymaz
9 Simav Ayşe Nur Ayyıldız
10 Merkez Şefika Baltak

 

B Kategorisi İlk 10 Sıralaması

1 Merkez Meryem Dilek
2 Merkez Fedai Açıkel
3 Merkez Ali Enes İbiş
4 Pazarlar Fatma Şanlı
5 Merkez Harun Oluk
6 Pazarlar Filiz Yıldıztekin
7 Merkez Zeynep Avcı
8 Emet Şüheda Yılmaz
9 Pazarlar Hasan Altıntaş
10 Merkez Sümeyye Erdoğan

 

C Kategorisi İlk 10 Sıralaması

1 Merkez Ali Kaçar
2 Merkez Filiz Dokumacı
3 Tavşanlı Osman Demirkoparan
4 Merkez Ömer Kayar
5 Tavşanlı Hanife Saltan
6 Merkez Ali Osman Avcı
7 Merkez Ali Geyve
8 Merkez Nihat Kavüşt
9 Merkez Emine Varol
10 Tavşanlı İlhami Kocabaş
gençlik, genel, kültür