Proje Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi

Print

Zinde Gençlik ve Spor Kulübü’nün hazırladığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen “Zinde Gençlerle Huzurlu Geleceğe” Projesi tanıtım toplantısı 18 Ocak 2016 tarihinde Kütahya Belediyesi Bengisu Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.

Toplantıya katılan eğitimcilere ve basın mensuplarına kulübün çalışma alanları, Ufka Yolculuk Hadis Yarışması faaliyeti ile “Zinde Gençlerle Huzurlu Geleceğe” Projesi çerçevesinde yapılması planlanan faaliyetler hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

10 aylık bir zaman zarfında tamamlanacak olan projede kapalı alan çalışmaları şeklinde izcilik temel bilgileri, değerler eğitimi, kritik ve analitik düşünme, helal ve sağlıklı gıda eğitimleri; açık alan faaliyetleri bilek güreşi, okçuluk,doğa yürüyüşü ve fidan dikme etkinlikleri yapılacağı; kulüp kamplarının düzenleneceği, Çanakkale, İstanbul seyahatleri ile  Dumlupınar, Domaniç, Çavdarhisar ilçelerine geziler yapılacağı anlatıldı.

Bu faaliyetlerle gençlerimizin birlikte yaşama, paylaşma, yardımlaşma, doğaya sahip çıkma gibi konularda eğitilmiş olacağı vurgulandı.

Toplantı çeşitli ikramlardan sonra sona erdi.

 DSC_6677

genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir