Ufka Yolculuk Kütahya Ödülleri Sahiplerini Buldu

Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları – 4 adı altında düzenlenen “Hadis” konulu bilgi yarışmasında Kütahya genelinde dereceye girenlere ödülleri takdim edildi.

Kütahya Zinde Gençlik ve Spor Kulübü’nün organizesiyle Çınar Otel’de icra edilen ödül törenine Çizgilerle 40 Hadis Sergisi ve akşam namazı ile başlandı.  Kur’ân-ı Kerim tilaveti ve sonrasında Son Peygamber Platformu Başkanı Sayın Yahya Özkul’un “Cennete Giden Yolda Vazifelerimiz” konulu konuşmalarının ardından “Ufka Yolculuk Kültür Yarışmalarının Süreci” konulu sinevizyon gösterimi izlendi. Ardından yarışma sponsorlarından Gülnihal Hanımlar Derneği ve ilçelerde görev alan kişilere plaket takdim edilerek desteklerinden dolayı teşekkür edildi.

Programın sonunda yapılan Ödül Töreni ile 8.000 TL para ödülü ve katılanlar arasında çekilişi yapılan gram altın ödülleri sahiplerine ulaştırıldı.

Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Remzi Gören ve Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı Ali İhsan Ertaş  ‘ın de katıldığı törende Kütahya genelinde A, B ve C kategorilerinde ilk 3’e girenlere ödülleri takdim edildi.

C Kategorisi Kütahya birincisi Filiz Dokumacı Türkiye Genelinde 76. olurken, B kategorisi Kütahya birincisi Aslıhan Dönertaş Türkiye Genelinde 35. oldu.

Yarışmaya katılan, dereceye giren ve bu yarışmanın düzenlenmesine katkıda bulunan tüm gönüllülere Kütahya Zinde Gençlik ve Spor Kulübü olarak teşekkür ediyoruz.

 

gençlik, genel, kültür
One comment on “Ufka Yolculuk Kütahya Ödülleri Sahiplerini Buldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir