Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdüründen Kulübümüze Ziyaret

Kütahya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü  Sn.Sadık Ölçen ve Şube Müdürü Sn.Muharrem Çakır kulübümüzü ziyaret etti.

15-19 Gençlik Haftası etkinliği çerçevesinde 19 Mayıs 2016 Perşembe Günü gerçekleşen ziyarette Kulüp Başkanımız İlyas İnce ve 2015/1 Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında desteklenen “Zinde Gençlerle Huzurlu Geleceğe” proje  koordinatörü Bahadır Biçer, kulüp antrenörleri hazır bulundular.

Kulüp gençlik, spor ve izcilik faaliyetleri hakkında bilgi veren İlyas İnce;

“Kulüp olarak çıtamızı her daim yükseltme gayretindeyiz. Gençlerin hem maddi hem manevi gelişimleri açısından spor ve izcilik çalışmalarımız artarak devam edecektir. Sporcularımız antrenörleri eşliğinde basamakları tırmanarak Kütahya’mızı ve ülkemizi tanıtma yolunda çalışmalarına devam edecektir.” dedi.

Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi ve “Zinde Gençlerle Huzurlu Geleceğe” proje koordinatörü Bahadır Biçer, projenin amacı, hedefleri, proje kapsamında yapılan faaliyetler hakkında bilgilendirme yaparak bu zamana kadar gerçekleştirdikleri süreci ve bundan sonra yapılacakları aktardı. Proje ile Kütahya’nın tarihi, turistik, doğal zenginliklerini gençlere gösterdiklerini ve ilimizin bu değerlerini aktif bir şekilde tanıtma ve kullanıma açmak için gençleri yönlendirdiklerini belirten Biçer, verilen eğitimler ile gençlerin kişisel donanımlarını artırdıklarını belirtti.

Kulüpte bulunan sporcuların antrenmanlarını da izleyen ve bilgiler alan Sadık Ölçen;

“Amacımız gençlerin kabiliyetini tespit etmek, zamanlarını verimli kullanmaya yönlendirmektir. Bu noktada gençlik ve spor kulüplerimiz önemli bir görev üstleniyor. Kendilerinin tesis ve malzemelerinin yetmediği noktada Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak tesislerle, gençlik merkezleri ile, proje destekleri ile her zaman kulüplerin ve gençlerin yanındayız.” dedi.

Gençlerin ilmi eğitim ve öğretimlerinin yanında bedeni ve manevi yönünü geliştirerek, cevval şekilde sosyal hayatta bulunmalarının önemini belirten Ölçen kulüp yetkililerine ve sporculara çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti bildiren Kulüp Başkanı İnce ise desteklerinden dolayı Sadık Ölçen’e teşekkür etti.

gençlik, genel, spor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir