Başkan’dan Kulübümüze Ziyaret

Kütahya Belediye Başkanı Sn.Kamil Saraçoğlu kulübümüzü ziyaret etti.

28 Şubat 2017 Salı Günü gerçekleşen ziyarette Kulüp Başkanımız İlyas İnce ve Başkan Yardımcısı Bahadır Biçer  hazır bulundular.

Kulüp gençlik, spor ve izcilik faaliyetleri hakkında bilgi veren İlyas İnce;

“Kulüp olarak gençlerimizin hem maddi hem manevi anlamda yetişmeleri için çalışmalar içerisindeyiz. Gençlik, spor ve izcilik çalışmalarımızın yanında, üniversite de desteklediğimiz kritik ve analitik düşünmeye dikkat çeken Stratejik Düşünce Topluluğu var, çevre faaliyetlerimiz, fidan dikme etkinliklerimiz,haftalık toplantılarımız , kamplarımız yapılıyor. Kulübümüzün ulusal alanda başarılarının yanında bilek güreşinde Avrupa ve Dünya Şampiyonumuz var” dedi.

Kulüp Başkan Yardımcısı Bahadır Biçer kulübün projeleri ve proje ortaklığı ile Kütahya’da yürütülen Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları hakkında bilgi verdi,

Kulübümüz bilek güreşi Türkiye 3.sü ile bilek güreşi yapan Kamil Saraçoğlu;

“Bu tür ziyaretlerin önemli olduğunu düşünüyorum, sivil toplum kuruluşları  toplumsal yapıyı ve resmi kuruluşları tamamlayıcı kuruluşlar olarak faaliyetlerini gerçekleştiriyorlar, bu noktada sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerin de önemine dikkat çekiyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti bildiren Kulüp Başkanı İnce ziyaretlerinden dolayı Kamil Saraçoğlu’na teşekkür etti.

gençlik, genel, kültür

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir