UFKA YOLCULUK KÜTAHYA İL ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Server Gençlik ve Spor Kulübü tarafından Türkiye Geneli, online olarak ise tüm dünyada gerçekleştirilen, Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmalarının Kütahya İl Ödül Töreni 10 Şaban 1438 / 5 Mayıs 2017’de gerçekleştirildi.

Kütahya Zinde Gençlik ve Spor Kulübü’nün organizesiyle Kütahya Belediyesi Hezar Dinari Kültür Merkezi’nde icra edilen ödül törenine Kur’ân-ı Kerim tilaveti ve mealinin okunması ile başlandı. Zinde Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı’nın “Sahih Kaynaklarla Buluşmanın Önemi” konulu konferansın ardından Kütahya Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden oluşan koro tarafından ilahi konseri verildi.

Gerçekleştirilen sinevizyon gösterimlerinin ardından yarışma sponsorlarından Gülnihal Hanımlar Derneği Başkanı Hatice Gören’e günün anısına hediye takdim edilerek desteklerinden dolayı teşekkür edildi.

Programın sonunda yapılan Ödül Töreni ile A-B-C-D-E kategorilerinde dereceye girenlere ödülleri Kütahya Belediyesi Başkan Yardımcı Ali İhsan Ertaş, Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Aybek ve Kütahya Zinde Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Kök tarafından takdim edildi.

Bu yıl ilk defa Dumlupınar Üniversitesi öğrencileri arasında ilk 10’a girenlere 500,00-TL ödülleri Kulüp Yönetim Kurulu Başkanı tarafından verildi.

Yarışmada dereceye girenler şöyle sıralandı;

A Kategorisi; 1-Hasib Sami Güven  2-Kerem Çoban  3-Fatıma Zehra Öz

B Kategorisi; 1-Zehra Sena Gedikbey  2-Ebrar Gümüşsoy  3-Şerife Nurgül Kuru

C Kategorisi; 1-Ayşe Betül Türkmen  2-Yahya  Dökmen 3- Rabia Demirkoparan

D Kategorisi; 1-Sevdenur Rabia Kaygısız  2-Muhammet Yılmaz  3-Hamza Durmaz

E Kategorisi; 1-Rukiye Adışen  2-Ali Kaçar  3-Kadriye Hasimoglu

Yarışmaya katılan, dereceye giren ve bu yarışmanın düzenlenmesine katkıda bulunan tüm gönüllülere Kütahya Zinde Gençlik ve Spor Kulübü olarak teşekkür ediyoruz.

gençlik, genel, kültür, UfkaYolculuk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir