Yeni Projeler İçin Ankara’daydık

Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, hicri 1439, miladi 2017 – 18 yeni dönem açılış toplantısı Ankara Kızılcahamam’da gerçekleştirdi.

Türkiye’nin dört bir yanından yaklaşık 660 katılımcının iştirak ettiği toplantı, hicri 9 – 11 Muharrem 1439, miladi 29 Eylül – 1 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlendi.

Kulübümüz Yönetim Kurulu ve Liderlerinin de  katıldığı toplantıda yeni projeler ve ortak yürütülecek çalışmalar hakkında bilgiler verildi.

Programlarda, Server Gençlik ve Spor Kulübü tarafından düzenlenen uluslararası Ufka Yolculuk 6. Bilgi ve Kültür Yarışması’nın yeni dönem açılış toplatısı da yer aldı.

Kur-an’ı Kerim tilaveti ile açılan programda ilk olarak Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ile Server Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kulübü Başkanı Mücahit Okuyan’ın selamlama konuşması yer aldı. Okuyan konuşmasında; “Bu toplantılarımızda hem yeni projelerimizi, hem de yenilenen projelerimizi konuşacağız. Yeni dönemde kilit söylemlerimizden birisi ‘ahenkli çalışma’ olacak. Bundan sonra daha sıkı iletişimle, daha ahenkli çalışarak daha fazla fayda üretebilmeyi umuyoruz. Tüm dünya insanlarına ulaşmak için daha fazla gayret sarf etmemiz gerekiyor. Hep birlikte sağduyulu insanların da projelerimize destek olmaları için neler yapmamız lazım onu düşünmemiz gerekiyor.” dedi.

Zinde Sosyal Gelişim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Yıldız ve Zinde Gençlik eski Başkanı Adem Öztürk, katılımcılara hitap ederek önemli bilgiler aktardı.

Açılış programının ardından ihtisas alanlarına göre oluşturulan 5 ayrı kategoride, ikisi ortak olmak üzere 6’şar istişare ve değerlendirme toplantıları tertip edildi.

Programda Kişisel Gelişim Uzmanı Psikolog Ümit Hakan Bozkurt, “etkili iletişim” konulu seminer sundu.

gençlik, genel, İzcilik, kültür, spor, UfkaYolculuk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir