Eğitim Bir-Sen’e Ufka Yolculuk Ziyareti

Kütahya Zinde Gençlik ve Spor Kulübü Ufka Yolculuk Yarışma Komisyon Üyeleri Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması’nın tanıtımı amacıyla Eğitim Bir-Sen Kütahya Şubesi’ni ziyaret etti.

Yarışmamızın İl Sorumlusu Bahadır Biçer; “Milli Eğitim Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yanında bazı resmi ve özel kuruluşların desteklediği projenin Kütahya’da gerçekleştirilebilmesi için bu sene de Kulübümüzün proje ortağı olduğunu ve tüm okullarda duyurunun yapılabilmesi için çalışma başlattıklarını, bu hayırlı projeye herkesin destek olmasını özellikle eğitim camiasının daha fazla katkı sağlamasını beklediklerini bildirdi.”

Yarışma hakkında bilgi alan Eğitim Bir-Sen Kütahya Şube Başkanı Fatih Köse; “Yarışmayı yakından takip edeceklerini ve yarışmayı  destekleyeceklerini söyledi.”

“Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz” temasıyla 3 dil ve 11 ayrı kategoride düzenlenecek 6. Ufka Yolculuk Kültür Yarışması’nın 13 Kasım 2017 tarihinde başlayan kayıtları, 4 Mart 2018 tarihine kadar devam edecek. www.ufkayolculuk.com internet sitesinden ücretsiz başvuruların yapıldığı yarışmanın yazılı sınavı 8 Nisan 2018 tarihinde yapılacak.

eğitim birsen 1

gençlik, genel, kültür, UfkaYolculuk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir