Bize Okumak Yakışır

Kulübümüz bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan konusu “Adap” olarak belirlenen Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları’nın Kütahya’mızda organizasyonu ve koordine edilmesi ile ilgili Proje Sahibi Server Yaşam Vakfı ile protokol imzaladı. Kulübümüz önceki 7 yarışmanın da İlimiz ve tüm ilçelerinde organizasyonu için proje ortağı idi.

Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları her sene farklı bir konuda yarışma düzenleyerek toplumda farkındalık oluşturmaktadır. Geçen sene yarışması yapılan “Güzel Ahlâk” konusunun bir bütünleyeni olarak bu sene yarışmamızın konusu “ADAP” olarak belirlenmiştir. Antalya’da yapılan açılış toplantısına katılan Ufka Yolculuk Kütahya Komisyon Başkanı Nuri Kök “Bu sene 8.kez gönüllülerimiz ile Kütahya’da Ufka Yolculuğa çıkacağız, özellikle öğretmenlerimizin desteği ile yine gitmedik ilçe bırakmayacağız” dedi.

8.Ufka Yolculuk’ta 29 Şubat 02 Mart 2020 tarihlerinde online sınav, 29 Mart 2020 tarihinde ise yazılı sınav gerçekleştirilecek.

Yarışmanın şartnamesi, detaylı bilgi ve ücretsiz kayıt için https://www.ufkayolculuk.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

gençlik, genel, kültür, UfkaYolculuk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir