Ufka Yolculuk 9 Yarışmasının Ödülleri Sahiplerini Buldu

Düzenlendiği ilk yıldan bu yana milyonlarca öğrenciye ulaşan “Ufka Yolculuk 9” yarışmasının ödülleri sahiplerini buldu! Server Yaşam Vakfı tarafından “Sağlıklı Yaşam” konusu ile bu sene 9.su düzenlenen Ufka Yolculuk 9. Bilgi ve Kültür Yarışması Türkiye genelinde 3 ayrı kategoride, İlkokul, Ortaokul ve Lise düzeyindeki öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirildi.

Her sene olduğu gibi bu sene de Kütahya İlinde dereceye giren katılımcılara ödülleri proje ortağı Kulübümüzce teslim edildi.

 

“Ufka Yolculuk 9” ödülleri sağlık tedbirleri kapsamında sahiplerine güvenle teslim edildi

Yaşanan salgın hastalık nedeniyle Ufka Yolculuk 9. Bilgi ve Kültür Yarışmasının 1.aşama yazılı sınavı 25-26 Nisan 2021 tarihlerinde, 2.aşama yazılı sınavı 4 Temmuz 2021 tarihinde yeni bir sistemle online olarak gerçekleştirildi.

Sınav sonuçlarının ve derecelerin 14 Temmuz’da açıklanmasıyla birlikte İlimizde ödül almaya hak kazanan yarışmacılar belirlendi. Dereceye giren yarışmacıların sağlığı ön planda tutularak ödüller, salgın önlemleri kapsamında Ufka Yolculuk Kütahya İl Temsilci Nuri Kök tarafından sahiplerine takdim edildi.

gençlik, genel, kültür, UfkaYolculuk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir